Keramický hrnek s námětem filmu - Chčije a chčije.

Produkt Keramický hrnek s námětem filmu - Chčije a chčije. z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 239 Kč. Celý popis 239 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Skvělý keramický hrnek s legendárním nápisem "Chčije a chčije.". Tento keramický hrnek na námět oblíbeného filmu Na samotě u lesa je ideální volbou pro fanoušky českých kultovních filmůNa samotě u lesa je česká filmová komedie z roku 1976. Film vypráví o obyčejné pražské rodince Lavičkových a její snaze výhodně získat domek na venkově. Potisk na přední straně zobrazuje ikonickou postavu, která vás zaručeně vrátí do děje tohoto filmu. Dejte svému ránu dávku retro nálady s tímto originálním hrnečkem, který upoutá pozornost okolí a jistě Vám připomene, proč je Na samotě u lesa tak oblíbené dodnes. Keramický hrneček je skvělým dárkem pro různé příležitosti jako narozeniny, Vánoce nebo jako projev lásky k někomu blízkému. Hrneček se skvěle hodí jak na doma tak do práce.

Na našem eshopu můžete standardně koupit hrnek v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě hrnku nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Bílá
Dostupné velikosti:330 ml
Prodejce: Bezva triko
16598
Produktů
193
Kategorií
142
Značek