Keramický hrnek s námětem filmu - Jestli si ten fotbal neprosadíš, tak si u mě mrtvej muž.

Produkt Keramický hrnek s námětem filmu - Jestli si ten fotbal neprosadíš, tak si u mě mrtvej muž. z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 239 Kč. Celý popis 239 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Skvělý keramický hrnek s legendárním nápisem "Jestli si ten fotbal neprosadíš, tak si u mě mrtvej muž.". Tento keramický hrnek na námět filmu Ecce homo Homolka! je ideální volbou pro fanoušky českých kultovních filmů. Ecce homo Homolka je česká filmová komedie režiséra Jaroslava Papouška z roku 1969. Název filmu se dá přeložit jako „Ejhle, člověk Homolka“. Film ukazuje obyčejný život obyčejné rodiny Homolkových, která se vypraví na obyčejný výlet, který se však nezdaří. Potisk na přední straně zobrazuje ikonickou postavu, která vás zaručeně vrátí do děje tohoto filmu. Dejte svému ránu dávku retro nálady s tímto originálním hrnečkem, který upoutá pozornost okolí a jistě Vám připomene, proč je Ecce homo Homolka tak oblíbené dodnes. keramický hrnek je skvělým dárkem pro různé příležitosti jako narozeniny, Vánoce nebo jako projev lásky k někomu blízkému. Hrneček se hodí jak do práce tak na doma.

Na našem eshopu můžete standardně koupit hrnek v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě hrnku nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Bílá
Dostupné velikosti:330 ml
Prodejce: Bezva triko
16598
Produktů
193
Kategorií
142
Značek