Keramický hrnek s námětem filmu - Mě by jenom zajímalo, kde udělali soudruzi z NDR chybu.

Produkt Keramický hrnek s námětem filmu - Mě by jenom zajímalo, kde udělali soudruzi z NDR chybu. z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 239 Kč. Celý popis 239 Kč 269 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Skvělý keramický hrnek s legendárním nápisem "Mě by jenom zajímalo, kde udělali soudruzi z NDR chybu.". Tento keramický hrnek na námět filmu Pelíšky je ideální volbou pro fanoušky českých kultovních filmůPelíšky je český kultovní film, který jistě zná každý z nás. Tento film je velmi populární nejen v České republice, ale i v zahraničí, kde získal řadu ocenění a nominací na filmových festivalech. Film se vyznačuje svým humorem, ale zároveň i tragikomickým podtónem a zobrazuje příběh dvou rodin v malém československém městečku. Potisk na přední straně zobrazuje ikonickou postavu, která vás zaručeně vrátí do atmosféry československa. Dejte svému ránu dávku retro nálady s tímto originálním hrnečkem, který upoutá pozornost okolí a jistě Vám připomene, proč jsou Pelíšky tak oblíbené dodnes. Keramický hrnek je skvělým dárkem pro různé příležitosti jako narozeniny, Vánoce nebo jako projev lásky k někomu blízkému. Hrneček se hodí jak do práce tak na doma.

Na našem eshopu můžete standardně koupit hrnek v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě hrnku nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Bílá
Dostupné velikosti:330 ml
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek