Keramický hrnek s námětem filmu - To zase bude v álejích nablito.

Produkt Keramický hrnek s námětem filmu - To zase bude v álejích nablito. z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 239 Kč. Celý popis 239 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Skvělý keramický hrnek s legendárním nápisem "To zase bude v álejích nablito". Tento keramický hrnek na námět filmu Slavnosti sněženek je ideální volbou pro fanoušky českých kultovních filmůSlavnosti sněženek je český barevný film natočený v roce 1983 režisérem Jiřím Menzelem podle stejnojmenné knihy Bohumila Hrabala, který ve filmu i sám hraje malou epizodní roli. Film vypráví o svérázných obyvatelích rekreační osady a blízké vesnice, o jejich zálibách a vzájemných vztazích. Děj filmu se odehrává v polabské osadě Kersko nedaleko od Sadské. Keramický hrneček je skvělým dárkem pro různé příležitosti jako narozeniny, Vánoce nebo jako projev lásky k někomu blízkému. Hrneček se hodí jak na doma tak do práce.

Na našem eshopu můžete standardně koupit hrnek v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě hrnku nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Bílá
Dostupné velikosti:330 ml
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek