Keramický hrnek s námětem filmu - Vašu piču jsem taky neviděl a věřím, že ju máte!

Produkt Keramický hrnek s námětem filmu - Vašu piču jsem taky neviděl a věřím, že ju máte! z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 239 Kč. Celý popis 239 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Skvělý keramický hrnek s legendárním nápisem "Vašu piču jsem taky neviděl a věřím, že ju máte!". Tento keramický hrnek na námět filmu Dědictví aneb Kurvahošigutntag! je ideální volbou pro fanoušky českých kultovních filmů. Dědictví aneb Kurvahošigutntag! je česká filmová komedie z roku 1992 režisérky Věry Chytilové s Bolkem Polívkou v hlavní roli. Je to jeden z divácky nejúspěšnějších českých filmů 90.let a nejpopulárnější Chytilové film vůbec, ačkoliv kritikou hodnocený kontroverzně. Zpětně je ale považován za jedinečně komicko-satirické zachycení porevoluční doby překotných společenských změn. Potisk na přední straně zobrazuje ikonickou postavu, která vás zaručeně vrátí do děje tohoto filmu. Dejte svému pití kávy nebo čaje retro náladu s tímto originálním tričkem, který upoutá pozornost okolí a jistě Vám připomene, proč je Dědictví aneb Kurvahošigutntag! tak oblíbené dodnes. Keramický hrneček je skvělým dárkem pro různé příležitosti jako narozeniny, Vánoce nebo jako projev lásky k někomu blízkému. hrníček se hodí jak na doma tak do práce.

Na našem eshopu můžete standardně koupit hrnek v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě hrnku nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Bílá
Dostupné velikosti:330 ml
Prodejce: Bezva triko
16503
Produktů
192
Kategorií
141
Značek