Keramický hrnek s potiskem Cristiano Ronaldo - Al Nassr - hrnek pro milovníky fotbalu

Produkt Keramický hrnek s potiskem Cristiano Ronaldo - Al Nassr - hrnek pro milovníky fotbalu z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 239 Kč. Celý popis 239 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Keramický hrnek s motivem Ronalda v dresu Al Nassr představuje spojení vášně pro fotbal a elegance designu. Tento hrnek není jen obyčejnou nádobou na nápoje, je to výraz podpory vašeho oblíbeného klubu a zároveň oslavuje legendárního fotbalistu. Motiv Ronalda, ikonického fotbalového hráče, ve dresu Al Nassr je proveden s precizností a detailností, aby zachytil nezaměnitelný duch fotbalového světa. Každý detail jeho postavy a dresu je pečlivě vyveden, což dělá z tohoto hrnku jedinečný kousek. Keramický materiál hrnku zajišťuje optimální tepelnou izolaci, takže si můžete vychutnat své oblíbené nápoje v pohodlí domova či kanceláře. Jeho elegantní design a ergonomický tvar dodávají hrnku nejen stylový vzhled, ale také pohodlné uchopení. Přidejte do své sbírky nebo darujte fanouškovi fotbalu tento exkluzivní keramický hrnek s motivem Ronalda v dresu Al Nassr. Buďte součástí fotbalového nadšení a nechte svou vášeň vykoukat s každým horkým nápojem.

Na našem eshopu můžete standardně koupit hrnek v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě hrnku nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Zelená
Dostupné velikosti:330 ml
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek