Keramický hrnek s potiskem Erling Braut Haaland - Manchester city - keramický hrnek pro milovníky fotbalu

Produkt Keramický hrnek s potiskem Erling Braut Haaland - Manchester city - keramický hrnek pro milovníky fotbalu z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 279 Kč. Celý popis 279 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Keramický hrnek s motivem Haalanda v dresu Manchester City přináší spojení dvou fotbalových světů do vaší každodenní rutiny. Tento hrnek není jen o nápoji, je to projev vášně a loajality k oblíbenému klubu a talentovanému hráči. Motiv Haalanda v dresu Manchester City zachycuje dynamiku a sílu, kterou tento fotbalista přináší na hřiště. Grafika je provedena s precizností a detaily, aby přenesla autentičnost a vášeň pro fotbalovou hru. Hrnek je vyroben z kvalitní keramiky, což zaručuje nejen dlouhou životnost, ale také zachování teploty vašeho oblíbeného nápoje. Jeho ergonomický design a pohodlná rukojeť poskytují pohodlí a radost z každého nápoje. Přidejte do své sbírky hrnků kousek fotbalového ducha s keramickým hrnkem Haalanda v dresu Manchester City. Buďte součástí fotbalového hnutí a užívejte si svého oblíbeného nápoje s tou nejlepší společností."

Na našem eshopu můžete standardně koupit hrnek v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě hrnku nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Černá
Dostupné velikosti:330 ml
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek