Keramický hrnek s potiskem Sergio Ramos- hrnek pro milovníky fotbalu

Produkt Keramický hrnek s potiskem Sergio Ramos- hrnek pro milovníky fotbalu z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 279 Kč. Celý popis 279 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Keramický hrnek s motivem Sergia Ramose je více než jen obyčejný nápojový kontejner - je to výraz vaší vášně pro fotbal a obdivu k jednomu z nejuznávanějších obránců moderní éry. Tento hrnek přináší do vašeho každodenního rituálu nejenom pohodlí, ale i inspiraci z fotbalového světa. Motiv Sergia Ramose na hrnku zvěčňuje jeho charakteristické rysy a sílu, kterou přináší na hřiště. Grafika je zpracována s precizností a láskou k detailu, aby každý doušek z tohoto hrnku připomínal jeho výjimečnou kariéru a talent. Hrníček je vyroben z kvalitní keramiky, což zajišťuje dlouhou životnost a perfektní tepelnou izolaci pro váš oblíbený nápoj. Jeho ergonomický design a pohodlná ucha zaručují pohodlné užívání a pití, ať už si dopřáváte ranní kávu, čaj nebo jiný horký nápoj. Přidejte trochu fotbalového lesku do svého každodenního života s keramickým hrnkem s motivem Sergia Ramose. Buďte svědky jeho síly a odhodlání při každém doušku z tohoto stylového hrnku, který je nezbytným doplňkem pro každého fotbalového fanouška.

Na našem eshopu můžete standardně koupit hrnek v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě hrnku nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Černá
Dostupné velikosti:330 ml
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek