Kšiltovka pro myslivce Prase divoké - ideální dárek

Sleva Novinka
Produkt Kšiltovka pro myslivce Prase divoké - ideální dárek z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 349 Kč. Celý popis 349 Kč 390 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Procházka lesem, sladká melodie lesa a vášeň lovu. Tato kšiltovka je určena pro myslivce a milovníky hor, kteří se cítí doma mezi divokou přírodou. S jejím potiskem divočáka přináší jedinečné spojení elegance a odvahy. Na přední části kšiltovky se nachází precizně vyhotovený potisk divočáka. Tento detail vytváří dokonalý dojem autenticity, čímž umožňuje vyjádřit váš odhodlaný postoj. Tato kšiltovka není jen stylovým doplňkem, ale také praktickým společníkem. S její ochranou před sluncem a nepříznivým počasím budete moci pohodlně a neomezeně vychutnávat svá oblíbená dobrodružství v přírodě. Získejte tuto kšiltovku s potiskem divočáka a vyjádřete svou vášeň a oddanost k přírodě. Ať je každý výstup do hor a každý lov s touto kšiltovkou jedinečným a nezapomenutelným zážitkem. Skvělý dárek k narozeninám nebo jen tak pro potěšení.

Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Černá
Dostupné velikosti:19×11 cm
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek