Kšiltovka se značkou Ford - pro fanoušky automobilové značky Ford

Produkt Kšiltovka se značkou Ford - pro fanoušky automobilové značky Ford z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 349 Kč. Celý popis 349 Kč 390 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Hledáte ikonický dárek pro fanoušky automobilových klasik a výkonu? Tato kšiltovka se značkou Ford je ideálním dárkem, který jistě potěší. S jejím výrazným designem a logem Ford se obdarovaný jistě potěší. Tato kšiltovka není jen módním doplňkem, ale také symbolem vašeho obdivu k automobilům Ford. Darujte ji vašemu blízkému a sledujte, jak se jeho tvář rozzáří nadšením, když uvidí ikonické logo Ford. Je to dárek, který mu umožní vyjádřit svůj styl, vášeň a oddanost ke kvalitním vozidlům. Ford je značka, která se za desetiletí stala součástí americké kultury a automobilových dějin. Svými inovativními modely, výkonnými motory a sportovními verzemi získal Ford široké uznání a věrnou fanouškovskou základnu. Tato kšiltovka je univerzální a může být skvělým doplňkem k různým stylům oblečení. S jejím jednoduchým a elegantním designem bude přistupovat k širokému spektru příležitostí a outfitů. Ať je to pro volný čas, sportovní aktivity nebo snadné doplnění do každodenního života, tato kšiltovka bude společníkem na každém kroku.

Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Černá
Dostupné velikosti:19×11 cm
Prodejce: Bezva triko
15425
Produktů
181
Kategorií
137
Značek