Kšiltovka se značkou Seat - pro fanoušky automobilové značky Seat

Produkt Kšiltovka se značkou Seat - pro fanoušky automobilové značky Seat z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 349 Kč. Celý popis 349 Kč 390 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Dejte svému stylu sportovní a moderní nádech s touto kšiltovkou se značkou Seat. Je to dokonalý dárek pro všechny milovníky automobilů, kteří se nebojí vydat na cestu a objevit nová dobrodružství. Kšiltovka Seat není jen obyčejným kouskem oděvu. Je to symbol inovace, vášně a dynamiky této známé značky v automobilovém průmyslu. Navržena s důrazem na styl a pohodlí, tato kšiltovka vám poskytuje nezaměnitelný vzhled a pocit kvality. Design kšiltovky je sportovní a působivý. Přední část je zdobená logem Seat, které je známo po celém světě. Toto logo vyjadřuje váš zánět pro dynamické ježdění a váš obdiv ke španělskému dědictví a inovacím, které značka Seat přináší. Kšiltovka je dostupná v různých barevných kombinacích, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyjadřuje váš osobní styl a váš vztah k automobilovému světu. Kšiltovka se značkou Seat je skvělým dárkem pro všechny fanoušky automobilů a obdivovatele této renomované značky. Bez ohledu na to, zda se jedná o modely Seat Ibiza, Seat Leon nebo Seat Ateca, tato kšiltovka vám umožní vyjádřit váš zájem a vášeň pro automobilový svět.

Ať už si vybere klasickou černou pro elegantní vzhled, zářivou červenou pro výraznost nebo jakoukoli jinou barvu, tato kšiltovka dodává šmrnc každému outfitu. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Černá
Dostupné velikosti:19×11 cm
Prodejce: Bezva triko
15663
Produktů
182
Kategorií
137
Značek