Pánská mikina Elektrikář do práce chodí s odporem - ideální dárek k narozeninám

Produkt Pánská mikina Elektrikář do práce chodí s odporem - ideální dárek k narozeninám z kategorie košile a topy od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 719 Kč. Celý popis 719 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Elektrikář do práce chodí s odporem a na výplatu čeká s napětím" - Pánská mikina, která vyčaruje úsměv iv nejchladnějších dnech!

Představujeme vám mikinu, která není jen stylovým doplňkem do šatníku vašeho oblíbeného elektrikáře, ale také zábavným vyjádřením jejich zanícení pro práci s elektřinou. S potiskem „Elektrikář do práce chodí s odporem a na výplatu čeká s napětím“ tato mikina je skvělým způsobem, jak se pyšnit svým řemeslem s humorem a stylem! Proč nechat elektrikáře, aby byli jedinými, kteří se zahřívají v chladných dnech? S touto mikinou, která je nejen vtipná, ale také pohodlná a teplá, budou vaši oblíbení odborníci na elektřinu připraveni na jakékoli počasí. Navíc s různými variantami barev si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje jejich stylu a preferencím. Ale to není všechno! Kromě toho, že tato mikina slaví jejich povolání, přináší i úsměv na tváře těch, kteří ji uvidí. Protože každý ví, že elektrikáři jsou nejen odborníci v práci s elektřinou, ale také mistři v zábavných historkách a vtipných příhodách. A jako bonus je tato mikina skvělým dárkem na narozeniny, Vánoce nebo jakoukoli jinou příležitost, která zaslouží trochu humoru a osobního doteku. Takže potěšte vašeho oblíbeného elektrikáře tímto stylovým a teplým dárkem a nechte je vědět, že jejich práce je opravdu hodná obdivu – a zábavy!

Na triko Ti rádi dotlačíme například věk či jméno. Stačí napsat na bezvatriko.cz.

Pokud chceš jinou barvu potisku nebo trička, napiš :-)

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:S,M,L,XL,2XL,3XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek