Pánská mikina Mechanik - mikina pro mechaniky

Produkt Pánská mikina Mechanik - mikina pro mechaniky z kategorie pánská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 719 Kč. Celý popis 719 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Zapalte motor vaší vášně pro auta s tímto exkluzivním mikinů pro mechaniky, který jasně vyjadřuje vaše sny a touhy. Na ní naleznete jednoduchý, ale mocný seznam 10 věcí, které jsou pro vás v životě nezbytné. A co je v čele tohoto seznamu? Ano, auta! Vaše vášeň pro auta je tak silná, že se stala součástí vaší identity. Ale proč se spokojit s jedním autu, když můžete mít víc? Druhá položka na seznamu mluví o vašem neodolatelném přání - více aut! Následuje po ní třetí položka, která je stejně důležitá jako samotná auta – vaši přátelé, kteří mají stejnou vášeň jako vy. Kamarádi, se kterými můžete trávit hodiny povídání si o rychlosti, výkonech a designu. A co je ještě důležité? Vaše velká garáž, samozřejmě! Ta garáž je vaším světem, místem, kde můžete uchovat všechny své poklady a obdivovat je z každého úhlu. Toto mikina není jen oblečení do práce, ale také výrazem vaší osobnosti a vášně. Je to ideální dárek pro vás nebo pro jiné autolaskaře na oslavu narozenin, Vánoc nebo jakéhokoli jiného významného dne. A protože víme, že každý má svůj vlastní styl, nabízíme vám různé varianty barev, abyste si mohli vybrat tu, která vám nejlépe vyhovuje. Takže neváhejte a přidejte tuto úžasnou mikinu do své sbírky ještě dnes!

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:S,M,L,XL,2XL,3XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek