Pánská mikina pro milovníky koní s potiskem Koně volají musím jít...

Produkt Pánská mikina pro milovníky koní s potiskem Koně volají musím jít... z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 719 Kč. Celý popis 719 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Pánská mikina s potiskem "Koně volají, musím jít!" je vtipnou a výraznou mikinou, která vystihuje mužskou energii a vášeň pro jízdu na koni. Tato mikina je určena pro muže, kteří mají rádi koně a chtějí svou lásku k nim projevit i prostřednictvím svého stylu. Pánská mikina s potiskem "Koně volají, musím jít!" je vhodná pro muže, kteři mají rádi aktivní životní styl a jízdu na koni. Můžete ji nosit při jízdě, na jezdeckých soutěžích, ve stáji nebo i při každodenních aktivitách, abyste vyjádřili svou lásku k ježdění na koni. Tato mikina je vtipná, stylová a zábavná. Pomáhá mužům vyjádřit svoji vášeň a zároveň se cítit pohodlně během aktivního dne. Je to oděvní kousek, který kombinuje styl s osobním zájmem a vášní. S mikinou "Koně volají, musím jít!" můžete ukázat svou silnou osobnost, lásku k ježdění na koni a mužskou nezávislost. Potisk perfektně vynikne na bílé či černé mikině, ale vedle nešlápnete ani s jinou barevnou variantou. Skvělý dárek pro milovníky koní na narozeniny nebo Vánoce. Potěšte sebe nebo své blízké praktickým dárkem.

Na našem eshopu můžete standardně koupit mikinu v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě mikiny nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:S,M,L,XL,2XL,3XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek