Pánská mikina s motivem Porsche

Produkt Pánská mikina s motivem Porsche z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 719 Kč. Celý popis 719 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Pánská mikina s logem značky Porsche je symbolem luxusu, elegance a výkonu, který je spojen s touto legendární automobilovou značkou. Tato mikina není jen oblečením, je to výraz vášně a úcty k inovaci a preciznosti, kterou Porsche představuje. Logo Porsche na této mikině symbolizuje nejen automobilový průmysl, ale také styl a prestiž spojené s touto ikonickou značkou. Grafika je provedena s precizností a detaily, které vyniknou a dodají mikině jedinečný vzhled. Mikina je vyrobena z kvalitních materiálů, které nabízí nejen pohodlí, ale také odolnost a trvanlivost. Je to kombinace stylu a funkce, která je ideální pro každodenní nošení, stejně jako pro výlety do města nebo na cestování. Oživte svůj šatník s pánskou mikinou s logem značky Porsche. Buďte symbolem elegance a výkonu, který je spojen s touto prestižní značkou a nechte svůj osobní styl vykázat vaši vášeň pro automobily a inovaci.

Mikina bude vypadat skvěle v tmavě modré barvě, ale nešlápnete ani vedle v jiných barvách, jako například v černé. Pokud Vám nestačí barvy z naší nabídky, napište nám na info@bezvatriko.cz a my Vám to rádi uděláme v dalších barvách. Rádi Vám také motiv upravíme na přání, třeba přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi Vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:S,M,L,XL,2XL,3XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek