Pánská mikina s potiskem Návštěvníci expedice Adam 84 - inspirované filmem Návštěvníci

Produkt Pánská mikina s potiskem Návštěvníci expedice Adam 84 - inspirované filmem Návštěvníci z kategorie košile a topy od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 719 Kč. Celý popis 719 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Zahal se do nostalgického stylu s naší mikinou s potiskem Adam 84, inspirovaným kultovním filmem Návštěvníci a designovanou s úctou k legendárnímu Adamovi Bernaueovi. S touto mikinou přinášíme do života atmosféru tohoto filmového klenotu a dodáváme do vaší šatní sestavy špetku nezapomenutelné kinematografické historie. Je čas překvapit své blízké letos jedinečným dárkem, který je nejen stylový, ale také nabitý nostalgickými emocemi. Naše mikiny jsou ideálním dárkem na narozeniny nebo Vánoce, protože přinášejí nejen teplo, ale také příjemné vzpomínky na jedinečné chvíle strávené před plátnem kinematografického divadla. Vytvoř svůj vlastní styl díky naší široké paletě barev, které jsou k dispozici. Od klasických neutrálních odstínů až po zářivé a výrazné barvy náš sortiment vám umožní vybrat si mikinu přesně podle vašeho vkusu a osobnosti. Tato mikina není jen o stylu, ale také o pohodlí. Je ideálním doplňkem na chladné dny, ať už se vybíráte do práce nebo na posezení s kamarády. Je vyrobena z kvalitních materiálů, aby vám poskytla maximální komfort po celý den. Nezapomeňte na jedinečný kousek do své šatní sestavy a dopřejte si tu nejlepší atmosféru inspirovanou filmem Návštěvníci. Objednejte si svoji mikinu ještě dnes a buďte připraveni na všechny chladné dny, které vás čekají.

Mikina je k dostání v několika variantách. Pokud byste chtěli jinou barvu mikiny nebo potisku, napište nám na email info@beztvatriko.cz.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:S,M,L,XL,2XL,3XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek