Pánské retro tričko s potlačou Znak ČSSR

Produkt Pánské retro tričko s potlačou Znak ČSSR z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Oživte vzpomínky na minulé časy se skvělým retro tričkem se znakem ČSSR! Toto triko je živým příkladem historického a kulturního dědictví, které zanechalo svou nezaměnitelnou stopu. Jeho výrazný design a význam se bezpochyby zaujme každého, kdo cítí pouto s minulostí a obdivuje bohatou historii. Symbolika ČSSR je známým a ikonickým znakem historických dob. Znak ČSSR byl komplexním symbolem, který v sobě zahrnoval různé prvky a symboliku, charakteristické pro komunistický režim. Tričko s emblematickým znakem ČSSR přinese do vašeho každodenního života špetku nostalgie a originality. Toto triko je nejen výborným dárkem pro historické nadšence, ale také perfektním doplňkem do pracovního prostředí, kde můžete vyjádřit svůj zájem o historii a tradice.

Proč byste toto triko měli mít? Je to výjimečný způsob, jak přežít historii a připomenout si hodnoty a symboliku minulosti. Jeho retro styl ho činí vhodným nejen pro práci, ale i pro neformální setkání s kamarády. Vyšperkujte svůj šatník tímto tričkem a nechte se unést do dob, kdy symboly měly hluboký význam a smysl. Toto retro triko se znakem ČSSR je víc než jen oblečení – je to cesta do minulosti, vzpomínka na události, které ovlivnily svět. Staňte se součástí historie a vyjádřete svůj uctivý pohled na minulost s tímto jedinečným kouskem. Buďte pýchou na svou kulturu, tradice a dědictví a zároveň oznamte svůj zvláštní styl!

Toto triko bude vypadat skvěle v černé barvě, ale vedle nešlápnete ani v jiných tmavších barvách. Pokud Vám nestačí barvy z naší nabídky, napište nám na info@bezvatriko.cz a my Vám to rádi uděláme v dalších barvách. Rádi vám také motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek