Pánské tričko Anglický špringršpaněl tep- tričko pro milovníky psů

Produkt Pánské tričko Anglický špringršpaněl tep- tričko pro milovníky psů z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 399 Kč. Celý popis Pánské tričko Anglický špringršpaněl tep- tričko pro milovníky psů - 399 2 399 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Nosíte ve svém srdci svého domácího mazlíčka? Anglický špringršpaněl je přátelské a věrné plemeno, které činí denně denně radost svému majiteli. Skvělé lovecké plemeno, ale také ideální společník do rodiny. Svého majitele má velmi rád a ochotné plní jeho povely. Pokud máte ve svém okolí někoho kdo vlastní toto plemeno, pak mu toto perfektní pánské triko s potiskem Anglického špringeršpaněla nesmí chybět. Ukažte svému okolí, že svého domácího mazlíčka milujete nade vše. Pánské tričko se perfektně hodí do školy, do práce, k posezení s kamarády – prostě všude kam potřebujete. Skvělý narozeninový nebo vánoční dárek.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,XL,2XL,3XL,4XL,5XL,L
Prodejce: Bezva triko
18616
Produktů
173
Kategorií
141
Značek