Pánské tričko Box a tep - tričko pro boxeristy

Produkt Pánské tričko Box a tep - tričko pro boxeristy z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 399 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Pro všechny vášnivé boxery a fanoušky bojových sportů představujeme naše jedinečné tričko, které zdůrazňuje sílu, odhodlání a vášeň pro box. S potiskem tepu a boxera, tento design není jen módním prohlášením, ale i symbolem vaší oddanosti tomuto náročnému, ale obohacujícímu sportu. Box není jen o fyzické síle, ale také o mentální odolnosti a technické dovednosti. Toto triko vyjadřuje tuto směs silného charakteru a grácie, která je neodmyslitelnou součástí světa boxu. Darujte svému příteli, partnerovi nebo rodinnému příslušníkovi toto vyjímečné tričko na narozeniny nebo Vánoce a nechte ho cítit se jako skutečný šampion. Tento potisk vynikne nejlépe na černém, modrém nebo bílém tričku, které dodají vašemu šatníku stylový nádech a sportovní eleganci. Box je nejen sport, je to filozofie, životní styl a nekonečná cesta sebeobjevování a zlepšování. Toto triko je víc než jen oblečení, je to vyjádření vašeho spojení s boxem a vašeho snu o překonávání hranic a dosahování nových cílů. Takže pro všechny milovníky adrenalinu a vášně pro box, ať je toto triko vaším věrným společníkem na cestě k osobnímu růstu a vítězství.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek