Pánské tričko Dobrman - tričko pro milovníky psů

Produkt Pánské tričko Dobrman - tričko pro milovníky psů z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Oznam svůj jedinečný styl a lásku k plemenům se stylovým tričkem s potiskem nádherného Dobrmana. Toto triko je víc než jen oděv, je to výraz tvé vášně a oddanosti k tomuto úžasnému plemeni. Na přední straně trička naleznete přesně vypracovaný obraz Dobrmana, který zdobí prostor a poutá pozornost všech kolem. Jeho majestátní postava a působivý výraz tváře přidávají tričku na zvláštnosti a stylu. Každý detail je precizně vypracován, aby vynikl a zachytil krásu tohoto úžasného plemene. Materiál trička je nejen příjemný na dotek, ale také odolný a pohodlný na nošení. Kombinace kvalitního materiálu a dokonalého potisku činí z tohoto trička ideální dárek pro nadšence Dobrmany. Ať už je to na narozeniny nebo během svátků, toto triko je originální způsob, jak oslavit lásku k tomuto plemeni. Kromě estetického vzhledu je toto triko také výrazem tvé oddanosti k Dobrmanům. Nosíc ho, vyjadřuješ svou vášeň pro tyto nádherné a inteligentní psy. Okolí bude moci odolat pohledu na tvé triko a projeví svou obdivující pozornost vůči tvé lásce k Dobrmanům. Rozvesel své svátky nebo speciální příležitost těmto výjimečným tričkům se zajímavým výrazem plemene Doberman. Dárek, který jistě vynikne a přináší radost každému milovníkovi psů, zejména těm, kteří mají Dobrmana rádi.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek