Pánské tričko Ford Mustang Shelby - kvalitní tisk a rychlé dodání

Produkt Pánské tričko Ford Mustang Shelby - kvalitní tisk a rychlé dodání z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 379 Kč. Celý popis 379 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Pro všechny milovníky sportovních aut a rychlých zážitků přichází pánské triko s potiskem legendárního automobilu - Ford Mustang Shelby. Toto triko není jen o stylu, ale o vyjádření vášně pro sportovní vozy a bezkompromisní výkony. Potisk na tričku je precizním zobrazením síly a elegance Ford Mustang Shelby. Každý oblouk, každá křivka a každý detail jsou zachyceny s neskutečnou péčí, aby tričko výrazně odráželo charakter tohoto ikonického sportovního auta. Je to jako mít kus automobilové historie ve vašem šatníku. Různé barevné varianty trička umožňují přizpůsobit dárek dle vkusu a osobnosti obdarovaného. Ať preferuje klasičtější barvy nebo odvážnější a výraznější odstíny, vždy najde barvu, která bude podtrhovat jeho jedinečný styl a vášeň pro automobily. Triko není určeno pouze pro nošení v práci, ale je ideální pro všechny příležitosti. Od casual setkání s kamarády po víkendové výlety či dokonce noční výlety do města – toto triko dodává dávku sebevědomí a výraznosti do každého okamžiku. Hledáte-li ten správný dárek pro vašeho nadšeného motoristu na narozeniny nebo Vánoce, pánské triko s potiskem Ford Mustang Shelby je bezpochyby skvělou volbou. Představte si jejich oči zářivé nadšením, když si oblečou toto speciální tričko a stanou se majiteli kousku automobilové exkluzivity. To není jen triko, je to zážitek a prohlášení o vášni pro automobily.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
16598
Produktů
193
Kategorií
142
Značek