Pánské tričko I´m Physioterapist- kvalitní tisk a rychlé dodání

Produkt Pánské tričko I´m Physioterapist- kvalitní tisk a rychlé dodání z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 399 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Zaujměte svět svým jedinečným stylem a profesním vyznáním s naším pánským tričkem s motivem "I'm Physiotherapist - You Won't Believe What I Can Do with My Hands". Toto tričko je nejen výrazem vaší vášně k fyzioterapii, ale také stylovým doplňkem vašeho každodenního outfitu. Vyrobeno z vysoce kvalitního a příjemného materiálu, nabízí optimální pohodlí a volnost pohybu. S moderním designem a výrazným sloganem se stanete středem pozornosti, zatímco svým profesním poselstvím přinášíte povzbuzení a inspiraci kolegům i pacientům. Buďte hrdým fyzioterapeutem a dejte najevo svou sílu a schopnosti s tímto unikátním tričkem.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek