Pánské tričko Jsem hrdý na to, že jsem lesník - dárek na narodeniny či Vánoce

Sleva Novinka
Produkt Pánské tričko Jsem hrdý na to, že jsem lesník - dárek na narodeniny či Vánoce z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 449 Kč. Celý popis 449 Kč 369 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Vítejte mezi lesníky a myslivci! Pokud se cítíte spojeni s přírodou a máte hrdost na to, že jste součástí lesní komunity, máme pro vás jedinečné tričko, které vám umožní vyjádřit vaši vášeň a hrdost ve velkolepém stylu. Představujeme vám pánské triko s nápisem "Jsem hrdý na to, že jsem lesník. Ale nic nepřekoná to, že jsem tátá". Toto triko je víc než jen oblečení. Je to prostředek k vyjádření vašeho povolání, kterým se shromažďují vášně, zkušenosti a oddanost přírodě. Nápis, který je na tričku Jsem hrdý na to, že jsem lesník. Ale nic nepřekoná to, že jsem tátá." Tato slova jsou přenášením vašeho vnitřního hlasu, který mluví o tom, že být lesníkem je něco výjimečného. Je to povolání, které přináší hlubokou spokojenost, pocit svobody a spojení s přírodou, což nemůže být překonáno ničím jiným. Jeho stylový střih a dokonalé zpracování dodávají tričku eleganci a šarm, což jej činí vhodným nejen pro práci v lese, ale i pro každodenní nošení. Můžete si být jisti, že toto tričko odráží váš soucit s přírodou a lásku k lesu. Skvělý dárek pro manžela, přítele nebo kamaráda na narozeniny či Vánoce.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
15627
Produktů
182
Kategorií
139
Značek