Pánské tričko Labrador dad - pánské tričko pro milovníky psů

Produkt Pánské tričko Labrador dad - pánské tričko pro milovníky psů z kategorie pánská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Jste hrdým milovníkem psů, konkrétně Labradora, a hledáte triko, které zobrazuje vaši vášeň a osobní styl? Naše pánské tričko s potiskem Labradora je nádherným způsobem, jak zdůraznit vaši lásku k těmto nádherným společníkům. Unikátní design tohoto trička zachycuje krásu a oddanost Labradora. Tento věrný psí druh je vyobrazen s takovým detailem a výrazem, že budete mít pocit, jako by váš věrný přítel byl s vámi. Jeho oči zračí oddanost a jeho výrazně zobrazená srst vytváří působivý efekt. Pokud hledáte dárek pro sebe nebo pro vašeho přítele, který je stejně nadšený z pejsků, toto triko bude jistě zásahem do černého. Je to dokonalý způsob, jak zdůraznit svou vášeň k těmto nádherným zvířatům a ozdobit svůj šatník. Toto pánské triko je vhodné pro různé příležitosti. Můžete jej nosit do školy a spolu s kamarády si vytvořit nové vzpomínky. Ale je to také skvělý kousek k odpočinku a pohodlné posezení v domácím prostředí. Nechte svého Labradorova přítele zdobit váš šatník a vyjádřete svou vášeň pro tyto nádherné psy. Objednejte si toto pánské triko s potiskem Labradora ještě dnes a nechte své přátele a rodinu obdivovat vaši lásku k tomuto úžasnému plemeni.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek