Pánské tričko Lebka - perfektní tričko pro milovníky fantasy triček

Produkt Pánské tričko Lebka - perfektní tričko pro milovníky fantasy triček z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 399 Kč. Celý popis Pánské tričko Lebka - perfektní tričko pro milovníky fantasy triček - 399 2 399 Kč 419 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Kvalitní pánské tričko s potiskem Lebky je základ do každého šatníku. Neboj se ukázat svůj styl a osobnost v tomto perfektním tričku. Pánské tričko s originálním potiskem lebky je skvělým dárkem na narozeniny nebo Vánoce. Odpradávna se připisuje lebce velký význam, protože je považována za sílu duše a síly. Pánské tričko se perfektně hodí do práce, k posezení s kamarády nebo kamkoli jinde! Potisk perfektně vynikne na bílém nebo černém tričku.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi Vám motiv upravíme na přání, třeba přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi Vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Zelená
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18616
Produktů
173
Kategorií
141
Značek