Pánské tričko Mickey Marvel - tričko pro fanoušky Marvelu

Produkt Pánské tričko Mickey Marvel - tričko pro fanoušky Marvelu z kategorie pánská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 414 Kč. Celý popis 414 Kč 474 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Pro fanoušky Marvelu, kteří zbožňují klasického Disneyho hrdinu Mickeyho Mousea, jsme vytvořili něco zcela speciálního - pánské tričko s potiskem "Mickey Marvel". Toto triko je dokonalým spojením dvou světů, Marvelovského univerza a neodolatelného Mickeyho Mousea, a nabízí vám jedinečnou příležitost vyjádřit svou vášeň a styl. Potisk na tomto tričku je jasným ohlášením vaší oddanosti k Marvelu. Mickey Mouse je zobrazen ve své ikonické podobě, ale s charakteristickými prvky z Marvelovského světa. Tato jedinečná kombinace přinese úsměv na tvář každého fanouška Marvelu. Ať už jste na výletě, volném dni nebo na setkání se svými přáteli, toto triko vám dodává stylový vzhled a pocit pohodlí. Pánské tričko s potiskem "Mickey Marvel" je ideální pro každého fanouška Marvelu, který miluje Mickeyho Mouse a jeho nekonečná dobrodružství. Nositel tohoto trička bude mít okamžitě rozpoznatelný styl a bude moci vyjádřit svoji vášeň pro Marvel i svoji lásku k ikonickému Mickeymu Mouseovi. Oživte svůj šatník a ukažte svou lásku k Marvelu s naším pánským tričkem s potiskem "Mickey Marvel". Buďte hrdým fanouškem, který kombinuje nejlepší ze dvou světů v jednom skvělém oblečení.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Na triko Vám také rádi dotiskneme jméno, zda název týmu nebo číslo. Stačí se ozvat. :-)

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek