Pánské tričko nemám čas jdu do lesa - ideální tričko na výlet

Produkt Pánské tričko nemám čas jdu do lesa - ideální tričko na výlet z kategorie pánská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 379 Kč. Celý popis 379 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Zapomeňte na každodenní shon a vystupte z davu s naším pánským tričkem s motivem "Nemám čas, jdu do lesa". Toto tričko není jen oblečením, je to prohlášení, je to způsob života! S pohodlnou a lehkou látkou, která se jemně dotýká pokožky, poskytuje toto tričko nepřekonatelný komfort a volnost pohybu pro vaše dobrodružství v přírodě. Motiv "Nemám čas, jdu do lesa" není jen slova, jsou to city, touha po přírodě a touha po dobrodružství. Pro každého muže, který ocení klid lesa a zvuk šumění listí, je toto tričko způsob, jak sdělit světu, že váš čas je cenný a že se chcete propojit s přírodou. Střih trička je navržen tak, aby lichotil mužské postavě a poskytoval pohodlný a elegantní vzhled. Jeho univerzální styl se skvěle hodí k džínám, kraťasům nebo kalhotům, ať už se vydáváte na procházku do lesa nebo na relaxační posezení s přáteli. Připravte se na dobrodružství s naším pánským tričkem s motivem "Nemám čas, jdu do lesa" a nechte svůj život ožít v přírodním rytmu. Buďte odvážný, buďte autentický, buďte připravený vyjádřit svůj láskyplný vztah k přírodě a svůj životní styl!

Triko je k dostání v několika barevných variantách. Pokud by jste chtěli jinou barvu trika nebo potisku, napište nám na email info@bezvatriko.cz.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
16598
Produktů
193
Kategorií
142
Značek