Pánské tričko Physioterapist- kvalitní tisk a rychlé dodání

Produkt Pánské tričko Physioterapist- kvalitní tisk a rychlé dodání z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 399 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Představujeme pánské triko, které není jen o módním prohlášení, ale o vtipném a důvtipném projevu vašeho respektu k fyzioterapeutům. S naším trikem s motivem v překladu do češtiny "Fyzioterapeut: někdo, kdo řeší vaše problémy způsobem, kterému nerozumíte," vyjadřujete uznání k těmto odborníkům, kteří svými schopnostmi a znalostmi pomáhají lidem zlepšit pohyb a životní kvalitu. Toto triko není jen o humoru, ale o uznání jejich práce a schopností. Vytvořeno s ohledem na pohodlí a styl, naše triko nabízí nejen vtipný vzkaz, ale také kvalitu materiálů a designu, který se hodí do každodenního života. Buďte vtipní a vyjádřete respekt k těm, kteří pomáhají vašemu tělu a pohybu s naším pánským trikem s vtipným motivem fyzioterapeuta.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek