Pánské tričko pro fyzioterapeuty - kvalitní tisk a rychlé dodání

Produkt Pánské tričko pro fyzioterapeuty - kvalitní tisk a rychlé dodání z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 399 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Pánské tričko pro fyzioterapeuty s motivem běžícího panáčka je nejen stylovým oblečením, ale také výrazem oddanosti a nadšení pro zdraví a pohyb. Toto tričko propůjčuje fyzioterapeutům nejen profesionální vzhled, ale také zdůrazňuje jejich důležitou roli v podpoře fyzické aktivity a zdraví. Motiv běžícího panáčka symbolizuje dynamiku a aktivitu, kterou fyzioterapeuti podporují u svých klientů. Grafika je provedena s jemností a energií, aby vyjadřovala pozitivní a podporující přístup k pohybu a léčbě. Tričko je vyrobeno z kvalitního materiálu, který nabízí pohodlí a volnost pohybu během pracovního dne. Jeho střih a provedení jsou navrženy tak, aby poskytovaly moderní vzhled a optimální pohodlí i při aktivní práci. Dejte svému pracovnímu prostředí nový rozměr s pánským tričkem pro fyzioterapeuty. Buďte nejen symbolem zdraví a pohybu, ale také inspirací pro své klienty a kolegy s tímto stylovým a výrazným oblečením, které zdůrazňuje důležitost fyzické aktivity a péče o tělo.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek