Pánské tričko pro fyzioterapeuty - kvalitní tisk a rychlé dodání

Produkt Pánské tričko pro fyzioterapeuty - kvalitní tisk a rychlé dodání z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 379 Kč. Celý popis 379 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Pánské tričko pro fyzioterapeuty s motivem 'Physio at Work' není jen oblečením, je to prohlášení o vášni a oddanosti k péči o zdraví a pohyb. Toto tričko nejen oslavuje práci fyzioterapeutů, ale také zdůrazňuje jejich energii a vitalitu při práci s pacienty. Obrázek fyzioterapeuta skáčícího na pacienta, který je zachycen na tričku, je vtipem o aktivním přístupu k léčbě a rehabilitaci. Grafika je provedena s jemností a humorem, aby vyjadřovala pozitivní a podporující atmosféru fyzioterapeutické praxe. Tričko je vyrobeno z kvalitního materiálu, který nabízí pohodlí a volnost pohybu během celého pracovního dne. Jeho střih a provedení jsou navrženy tak, aby poskytovaly moderní vzhled a optimální pohodlí i při aktivní práci. Dejte svému pracovnímu prostředí nový rozměr s pánským tričkem 'Physio at Work'. Buďte zábavní nejen pro své pacienty, ale také pro své kolegy s tímto stylovým a výrazným oblečením, které zobrazuje vtipný pohled na tento obor.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
16598
Produktů
193
Kategorií
142
Značek