Pánské tričko pro fyzioterapeuty - kvalitní tisk a rychlé dodání

Produkt Pánské tričko pro fyzioterapeuty - kvalitní tisk a rychlé dodání z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 399 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Pánské vtipné tričko s nápisem 'Jsem fyzioterapeut - blbost léčit neumím' je odezvou na zábavný humor a sebeironii, která může být součástí fyzioterapeutického světa. Toto tričko není jen oblečením, je to prohlášení o smyslu pro humor a laskavému přístupu k práci. Nápis na tričku vtipně odkazuje na fyzioterapeutickou profesi s lehkostí a humorem. Je to výraz sebeironie a uvědomění si komplexnosti a výzvy, kterou léčení může představovat. Tričko nejen oslavuje profesní identitu fyzioterapeuta, ale také přináší úsměv na tvář každého, kdo ho nosí. Tričko je vyrobeno z kvalitního materiálu, který nabízí pohodlí a volnost pohybu během celého dne. Jeho střih a provedení jsou navrženy tak, aby poskytovaly moderní vzhled a optimální pohodlí. Dejte svému pracovnímu prostředí lehkost a humor s pánským tričkem 'Jsem fyzioterapeut - blbost léčit neumím'. Buďte symbolem nejen profesionality, ale také vtipného a pozitivního přístupu k práci s tímto stylovým a výrazným oblečením, které zaručeně rozjasní každý pracovní den.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek