Pánské tričko pro milovníky psů s potiskem Hrubosrstý jezevčík - skvělý dárek

Produkt Pánské tričko pro milovníky psů s potiskem Hrubosrstý jezevčík - skvělý dárek z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Zahal se do nekonečné lásky ke psům a elegance s naším půvabným tričkem, které zdůrazňuje krásu a osobitost hrubosrstého jezevčíka. Toto triko je víc než jen móda - je to ideální dárek pro všechny milovníky psů. Na přední straně trička se zjevuje hrubosrstý jezevčík ve své celé kráse. Jeho hladká a jemná srst je zachycena s takovou přesností, že byste ji mohli skutečně dotknout. Jeho oči vyzařují lásku a chápavost, odhalující hloubku jeho charakteru a spojení, které se s vámi vytvořilo. Toto triko je víc než jen oblečení, je to projev vášně a úcty vůči psům. Jeho kvalitní materiály zaručují pohodlí během celého dne, což vám umožní nosit svoji lásku ke psům se stylem. Pokud hledáte dárek pro milovníky psů, toto triko je dokonalou volbou. Je to způsob, jak vyjádřit svou lásku ke psům a zároveň věnovat uznání této úžasné plemenné kráse. Prezentujte svůj styl a vášeň s tímto unikátním potiskem a nechte ho mluvit za vás. Buďte hrdí na své spojení se psy a na jejich neopakovatelný vliv na váš život.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek