Pánské tričko pro milovníky zvířat - Chodský pes tep

Produkt Pánské tričko pro milovníky zvířat - Chodský pes tep z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Vážení nadšenci Chodských psů, máme pro vás něco skutečně speciálního - dlouho očekávané pánské tričko s ohromujícím potiskem tepu Chodského psa. Když nosíte toto triko, okamžitě vyzařujete eleganci, šarm a oddanost vůči Chodskému psu. Potisk tepu Chodského psa je vytvořen se špičkovou precizností a nadšením. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete ho obléct na běžné dny, do práce nebo na neformální setkání s přáteli, tričko vám poskytne komfort a sebevědomí, abyste se cítili skvěle. Jako skutečný milovník psů víte, že Chodský pes je nejen věrným společníkem, ale také inteligentním a věrným přítelem. Proto je toto triko víc než jen o módě – je to způsob, jak vyjádřit váš hluboký cit k tomuto úžasnému plemeni. Nechte svět vidět, že jste jedním z těch, kdo ocení jeho krásu, energii a oddanost. Skvělý narozeninový nebo vánoční dárek.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek