Pánské tričko s námětem filmu - Je to rebel!

Produkt Pánské tričko s námětem filmu - Je to rebel! z kategorie košile a topy od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 200 Kč. Celý popis 200 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Skvělé pánské tričko s legendárním nápisem "Je to rebel!". Toto pánské tričko na námět oblíbené pohádky S čerty nejsou žerty je ideální volbou pro fanoušky českých kultovních filmů. S čerty nejsou žerty je česká filmová pohádka režiséra Hynka Bočana natočená v roce 1984 na motivy pohádek Boženy Němcové Čertův švagr a O Nesytovi. Je považována za jednu z nejoblíbenějších a nejkrásnějších českých pohádek. Potisk na přední straně zobrazuje ikonickou postavu, která vás zaručeně vrátí do děje tohoto filmu. Dejte svému stylu dávku retro nálady s tímto originálním tričkem, které upoutá pozornost okolí a jistě Vám připomene, proč jsou S čerty nejsou žerty tak oblíbené dodnes. Pánské tričko je skvělým dárkem pro různé příležitosti jako narozeniny, Vánoce nebo jako projev lásky k někomu blízkému. Výhodou trička je, že je univerzální a hodí se pro spoustu příležitostí, jako například do školy nebo do práce. Navíc, pánské tričko je pohodlné a jednoduché na nošení, čím je toto triko oblíbeným kouskem v mnoha šatnících.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Červená
Dostupné velikosti:4XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek