Pánské tričko s námětem filmu - Jestli si ten fotbal neprosadíš, tak si u mě mrtvej muž.

Produkt Pánské tričko s námětem filmu - Jestli si ten fotbal neprosadíš, tak si u mě mrtvej muž. z kategorie košile a topy od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 200 Kč. Celý popis 200 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Skvělé pánské tričko s legendárním nápisem "Jestli si ten fotbal neprosadíš, tak si u mě mrtvej muž.". Toto pánské tričko na námět filmu Ecce homo Homolka! je ideální volbou pro fanoušky českých kultovních filmů. Ecce homo Homolka je česká filmová komedie režiséra Jaroslava Papouška z roku 1969. Název filmu se dá přeložit jako „Ejhle, člověk Homolka“. Film ukazuje obyčejný život obyčejné rodiny Homolkových, která se vypraví na obyčejný výlet, který se však nezdaří. Potisk na přední straně zobrazuje ikonickou postavu, která vás zaručeně vrátí do děje tohoto filmu. Dejte svému stylu dávku retro nálady s tímto originálním tričkem, které upoutá pozornost okolí a jistě Vám připomene, proč je Ecce homo Homolka tak oblíbené dodnes. Pánské tričko je skvělým dárkem pro různé příležitosti jako narozeniny, Vánoce nebo jako projev lásky k někomu blízkému. Výhodou trička je, že je univerzální a hodí se pro spoustu příležitostí, jako například do školy nebo do práce. Navíc, pánské tričko je pohodlné a jednoduché na nošení, čím je toto triko oblíbeným kouskem v mnoha šatnících.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Bílá
Dostupné velikosti:4XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek