Pánské tričko s nápisem Řád zlaté vařečky - tričko pro kuchařku

Sleva Novinka
Produkt Pánské tričko s nápisem Řád zlaté vařečky - tričko pro kuchařku z kategorie pánská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 449 Kč. Celý popis 449 Kč 379 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Máte ve své rodině nejlepšího kuchaře, který by si zasloužil rád zlaté vařečky? Tak potom toto pánské triko je ideální pro toho nej nej lepšího kuchaře na světě. Pánské triko se kterým každému padnete do oka a nebude muset nikomu vysvětlovat v čem jste nejlepší. Toto pánské triko je skvělým dárkem na narozeniny nebo na Vánoce. Potisk perfektně vynikne na černém tričku, ale vedle nešlápnete ani s jinou barevnou variantou. Darujte toto skvělé pánské tričko svému otci, dědečkovi či bratrovi.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
15425
Produktů
181
Kategorií
137
Značek