Pánské tričko s potiskem Erling Braut Haaland - pánské tričko pro milovníky fotbalu

Produkt Pánské tričko s potiskem Erling Braut Haaland - pánské tričko pro milovníky fotbalu z kategorie pánská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Představujeme vám pánské tričko, které je dokonalou volbou pro všechny vášnivé fanoušky fotbalu a obzvláště pro ty, kteří obdivují nesmírný talent a dynamiku fotbalisty Erlinga Haalanda. Toto triko je nejen stylovým oblečením, ale také výrazem vašeho oddání k tomuto mladému fotbalovému géniovi. Na přední straně trička se nachází barevný a detailně zpracovaný potisk s potiskem Erlinga Haalanda, který připomíná jeho charakteristický styl hry a nezaměnitelnou energii na hřišti. Jeho záhadný pohled a výraz tváře zachycují napětí a odhodlání, které ho proslavily na fotbalových trávnících po celém světě. Je čas ukázat svou podporu jednomu z nejtalentovanějších fotbalistů dnešní doby prostřednictvím tohoto trička, které spojuje váš lásku k fotbalu s respektem k úžasnému hráči, jakým je Erling Haaland. Bez ohledu na to, zda jej sledujete na hřišti nebo se inspirujete jeho přístupem ke hře, toto triko je skvělým způsobem, jak vyjádřit svou fotbalovou vášeň. Pokud hledáte dokonalý kousek oblečení, který vám umožní projevit svou lásku k fotbalu a zároveň vytvořit neformální a pohodlnou atmosféru při setkávání s kamarády, pánské triko s potiskem fotbalisty Haalanda je ideální volbou.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek