Pánské tričko s potiskem Fuck you Putin - výrazné a odvážné tričko

Sleva Novinka
Produkt Pánské tričko s potiskem Fuck you Putin - výrazné a odvážné tričko z kategorie pánská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 379 Kč. Celý popis 379 Kč 389 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Pánské triko s potiskem Fuck you Putin je výrazným vyjádřením názoru a protestu vůči politickému režimu Vladimira Putina. Toto tričko vyjadřuje odpor vůči Putinovu vedení a jeho politickým rozhodnutím. Toto triko je vhodné pro ty, kteří chtějí vyjádřit svůj nesouhlas s Putinovým režimem a zároveň si užít stylový a originální oděvní kousek. Výrazné a odvážné, pánské tričko s potiskem „Fuck you Putin“ je vynikajícím způsobem, jak vyjádřit svůj názor a podpořit demokratické hodnoty a svobodu projevu. Buďte hrdí na to, že se angažujete v politických tématech a máte odvahu stát za svými přesvědčeními.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
15608
Produktů
182
Kategorií
138
Značek