Pánské tričko s potiskem Hot rod - tričko pro milovníky aut

Produkt Pánské tričko s potiskem Hot rod - tričko pro milovníky aut z kategorie pánská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 449 Kč. Celý popis 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Zaparkujte se do světa nekonečné rychlosti, svobody a jedinečného stylu s tímto pánským tričkem, které je jako umělecký kousek. Jeho potisk vám otevírá dveře do éry, kdy automobily nebyly jen dopravními prostředky, ale expresivními uměleckými díly, které reflektovaly osobnost svých majitelů a jejich vášeň pro rychlost. Na přední straně tohoto trička naleznete působivý obraz stylu automobilu Hot Rod, který se zrodil z neúnavné touhy inovovat a překonávat hranice. Siluety, které zdůrazňují vášně jeho majitelů, jsou zachyceny s takovou detailností, že cítíte vůni benzínu a cítit proudícího větru vlasy. Triko je vyrobeno z kvalitních materiálů, které zajišťují pohodlnost a dlouhou životnost. Jeho střih je moderní a vkusný, který bude slušet každé postavě. Můžete jej nosit při běžných aktivitách nebo při jízdě v autě, které sdílí váš zánět pro styl Hot Rodů. Hot Rod automobily jsou symbolem jedinečnosti a výrazu v automobilovém světě. Toto triko je způsob, jak tyto hodnoty nést na sobě. Je to způsob, jak říci světu, že váš styl a vášeň nevedou jen k obyčejnému životu. Darujte ho milovníkovi automobilových umělců nebo si jej vyberte pro sebe, abyste mohli v každém okamžiku vyjádřit svou lásku k rychlosti, stylu a výjimečnosti. Každý pohled na toto triko vám připomene, že vášnivý přístup k životu ak automobilům je ten, který odměňuje pohledy a uznání.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
15627
Produktů
182
Kategorií
139
Značek