Pánské tričko s potiskem Karim Benzema - pánské tričko pro milovníky fotbalu

Produkt Pánské tričko s potiskem Karim Benzema - pánské tričko pro milovníky fotbalu z kategorie pánská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Vstupte na fotbalové hřiště stylů s tímto fascinujícím pánským tričkem zdobeným potiskem jednoho z nejvýraznějších fotbalových talentů – Karima Benzemu! Toto triko není jen o módě, je to výraz obdivu k tomuto mistrovi gólů a skvělý dárek, který jistě potěší srdce všech vášnivých fotbalových fanoušků. Na přední straně tohoto trička naleznete skvělý potisk Karima Benzemu, v momentě, kdy se připravuje na úžasný tah na hřišti. Jeho sebevědomý výraz a fotbalový šarm jsou zachyceny v realistickém potisku, což tomuto tričku dodává autenticitu a výrazný nádech. Pro fanoušky fotbalu je to jakoby malý pohled na to, jak se rodí nezapomenutelné chvíle na hřišti. Toto triko je nejen vizuálním požitkem, ale také pohodlným společníkem pro všechny příležitosti. Jeho kvalitní materiál zajišťuje pohodlí po celý den a umožňuje pokožce dýchat. Je to ideální oděv pro volný čas, společenské události nebo jen běžné aktivity. A co je úžasné, je to výborný dárek pro vášnivé fanoušky fotbalu, ať už na narozeniny, Vánoce nebo jakoukoli jinou výjimečnou příležitost. Zveleďte dárkovou listinu s tímto tričkem, které přiblíží vašeho blízkého ke Karimu Benzemovi, jednomu z nejvýznamnějších fotbalových talentů současnosti. Toto triko není jen o nošení, je to o sdílení vášně, obdivu a fotbalového ducha. Nechte Karima Benzemu přinést inspiraci a fotbalový zánět přímo do šatníku vašich blízkých! Skvělý dárek na narozeniny, Vánoce nebo kteroukoli jinou výjimečnou příležitost.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek