Pánské tričko s potiskem Lamborghini Aventador - tričko pro milovníky aut

Produkt Pánské tričko s potiskem Lamborghini Aventador - tričko pro milovníky aut z kategorie pánská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto pánské tričko je víc než jen kus oblečení – je to umělecký projev vašeho fascinujícího stylu a vášně pro rychlost a luxus. Potisk automobilu Lamborghini Aventador na něm působí jako móda v pohybu, neustále připomínající jeho jedinečný design a výkonnost. Ve středu hrudi naleznete ohromující obraz Lamborghini Aventador, který vás přenese do světa exkluzivity a inovace. Každý detail tohoto sportovního auta je zřetelně zachycen - od jeho nízkého profilu, přes aerodynamické linie až po charakteristická světla, která se tímto automobilem stala tak charakteristická. Potisk vám umožňuje cítit hladký pohyb vozidla na silnici, a to i když jen stojíte na místě. Triko je vyrobeno z prvotřídního materiálu, který se jemně přizpůsobí vaší postavě, zajišťuje pohodlí a pružnost. Střih trička je moderní, s krátkým rukávem, což vytváří dokonalou rovnováhu mezi stylem a pohodlím. Lamborghini Aventador je vůz, který v sobě spojuje výkon, eleganci a prestiž. Vaše triko s potiskem tohoto auta je způsob, jak se s touto filozofií sejmout. Bez ohledu na to, zda jste fanouškem rychlých aut, designových zázraků nebo prostě krásy technologie, toto triko bude projevem vašeho stylu a osobnosti.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Zelená
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek