Pánské tričko s potiskem Land Rover Defender - tričko pro milovníky aut

Produkt Pánské tričko s potiskem Land Rover Defender - tričko pro milovníky aut z kategorie pánská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 369 Kč. Celý popis 369 Kč 379 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto pánské tričko je víc než jen oblečení – je to stylový projev vašeho dobrodružného ducha a respektu vůči legendárnímu automobilu. Potisk automobilu Land Rover Defender na něm vytváří silný punc autenticity a robustnosti, který je sám o sobě odrazem tohoto terénního vozu. Na středu hrudi najdete působivý potisk Land Rover Defender, který vás zavede do světa neomezených možností a dobrodružství. Každý detail tohoto off-roadového vozu je precizně zachycen - od jeho charakteristických hranatých tvarů až po odolnou konstrukci, která jej činí neohroženým na jakémkoli povrchu. Potisk vám přímo připomíná pocit síly a bezpečí, kterým Land Rover Defender oplývá. Triko je vyrobeno z kvalitního materiálu, který se hladce přizpůsobí vaší postavě, zajišťuje pohodlí a lehkost pohybu. Jeho výrazná zelená barva evokuje přírodu a dobrodružství, jaká můžete zažít v tomto vozidle. Střih trička je moderní, s krátkým rukávem, což z něj činí ideální doplněk do vašeho každodenního stylu. Land Rover Defender je víc než jen vůz - je to spojení s přírodou a schopností překonat jakékoli překážky. Vaše triko s potiskem tohoto automobilu je způsob, jak vyjádřit svůj respekt k historii a výkonu tohoto vozu. Bez ohledu na to, zda se rádi vydáváte na dobrodružné cesty, nebo si vážíte trvanlivosti a spolehlivosti, tento potisk vám pomůže přenést tuto filozofii do vašeho osobního stylu. Budete nosit nejen oblečení, ale také symbolickou spojitost s tou nejlepší stránkou lidského ducha – touhu objevovat nová místa a nepodlehnout žádným výzvám.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
15663
Produktů
182
Kategorií
137
Značek