Pánské tričko s potiskem Lionel Messi - pánské tričko pro milovníky fotbalu

Produkt Pánské tričko s potiskem Lionel Messi - pánské tričko pro milovníky fotbalu z kategorie trička a košile od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Představujeme vám dětské tričko, které je jako poctou jednomu z největších fotbalových talentů všech dob – Lionelu Messimu. Toto triko není jen módním doplňkem, ale také způsobem, jak vyjádřit váš obdiv k jeho úžasnému fotbalovému umění a nezapomenutelným momentům na hřišti. Na přední straně trička najdete realistický potisk s potiskem Lionela Messiho, který zachycuje jeho eleganci a magické momenty na hřišti. Jeho charakteristický pohled a hru s míčem jsou zobrazeny s detaily, které přinášejí tento talentovaný hráč živě až k vám. S tímto tričkem s potiskem fotbalisty Lionela Messiho můžete projevit svou oddanost k fotbalu a zároveň uctít památku tohoto legendárního hráče. Ať už jste fanouškem jeho nezapomenutelných gólů, asistencí nebo jeho nevídaných dovedností s míčem, toto triko vám umožní být součástí jeho fotbalové vzkazy ve velkém stylu. S tímto dětským tričkem s potiskem fotbalisty Lionela Messiho mohou vaše děti vyjádřit svou lásku k fotbalu a zároveň se inspirovat tím, jak tento mistr ovládá míč. Bez ohledu na to, zda vyrůstají snem o svých vlastních fotbalových úspěších nebo jednoduše obdivují jeho schopnosti, toto triko jim umožní projevit jejich vášeň a radostný duch ve velkém stylu.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek