Pánské tričko s potiskem Mazda RX7 - tričko pro milovníky aut

Produkt Pánské tričko s potiskem Mazda RX7 - tričko pro milovníky aut z kategorie pánská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Pánské tričko s potiskem Mazda RX7 je skutečným zlatým kouskem pro nadšence automobilů a milovníky japonského sportovního auta. Jeho design a potisk s ikonickým automobilem Mazda RX7 dělají z tohoto trička ideální dárek na narozeniny nebo Vánoce pro každého, kdo ocení eleganci, výkon a sportovnost této legendární značky. Triko je navrženo tak, aby dokonale zachytilo kultovní charakter Mazda RX7. Potisk na něm je precizně vypracovaný, skvěle zobrazující elegantní a agresivní siluetu auta. Křivky karoserie, charakteristická přední světla a emblema značky Mazda jsou vše přesně vykresleny, čímž se zachovává autenticita a výraznost tohoto kultovního vozu. Kromě svého stylového vzhledu je toto triko také skvělým způsobem, jak vyjádřit svou vášeň a obdiv pro automobilovou kulturu a japonská sportovní auta. Mazda RX7 je známá pro svůj výjimečný výkon a jízdní vlastnosti, a nosit tričko s jejím potiskem je způsob, jak vyjádřit své nadšení pro tyto kvality. Darování tohoto trička jako dárku na narozeniny nebo Vánoce je výrazem vaší pozornosti a péče vůči obdarovanému. Ukazuje, že jste věnovali čas a péči při výběru daru, který je sladěn s jeho zájmy a vášněmi.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek