Pánské tričko s potiskem Rocky Balboa

Produkt Pánské tričko s potiskem Rocky Balboa z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Staňte se šampionem svého života s tímto úžasným tričkem inspirovaným ikonickým boxerem, Rocky Balboa! Toto triko není jen o módě, ale také o poselství síly, odhodlání a nezdolnosti. Na přední straně trička najdete ikonickou postavu Rockya, jak stojí na vrcholu schodiště se zvednutýma rukama ve výšce vítězství. Jeho odhodlaný pohled vám bude každý den připomínat, že dokážete překonat všechny překážky. Triko je vyrobeno z kvalitního materiálu, který je pohodlný na nošení a snadno se udržuje. Design je stylový a vkusný, což jej činí vhodným pro různé příležitosti, včetně práce a setkání s přáteli. Triko je k dispozici v různých velikostech, aby vyhovovalo každému. Stačí si vybrat tu správnou velikost pro vás nebo pro osobu, které chcete tento úžasný dárek darovat. Toto triko je ideálním dárkem pro fanoušky Rockyho Balboa a pro každého, kdo se inspiruje jeho příběhem. Je to skvělý způsob, jak vyjádřit podporu a povzbuzení pro své blízké. Dejte svému stylu dávku inspirace a síly s tímto skvělým tričkem Rocky Balboa. Objednejte si jej ještě dnes a buďte připraveni překonat všechny své osobní výzvy a cíle!

Triko je k dostání v několika variantách. Pokud byste chtěli jinou barvu trička nebo potisku, napište nám na email info@beztvatriko.cz.

Vlastnosti produktu

Barva:Bílá
Dostupné velikosti:XS,S,M,XL,2XL,3XL,4XL,5XL,L
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek