Pánské tričko s potiskem vlka - originální tričko s potiskem vlka

Produkt Pánské tričko s potiskem vlka - originální tričko s potiskem vlka z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 399 Kč. Celý popis Pánské tričko s potiskem vlka - originální tričko s potiskem vlka - 399 2 399 Kč 419 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Originální a stylové pánské tričko s potiskem vlka. Toto pánské tričko má parádní grafiku a okolí okamžitě padne do oka. Tričko je skvělým dárkem pro každého, kdo má rád tato majestátní zvířata. Vlk představuje silné a tajemné zvíře, které je spojeno se zimním obdobím a nocí. O vlcích se mnohdy říká, že je to šamanské zvíře. Ukažte se svému okolí v tomto originálním tričku s parádní grafikou. Triko se perfektně hodí do školy, do práce, k posezení s kamarády – všude kam potřebujete. Potisk perfektně vynikne na bílém nebo černém tričku, ale vedle nešlaptěně ani s jinou barvou trička.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi Vám motiv upravíme na přání, třeba přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi Vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Zelená
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18474
Produktů
173
Kategorií
141
Značek