Pánské tričko s potiskem vrány

Produkt Pánské tričko s potiskem vrány z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Pro ty, kteří obdivují tajemství noci, krásu vran a mystérium měsíce, jsme připravili toto úchvatné mystické tričko s potiskem vrány a měsíce. Potisk na tričku je tak záhadný, že pokud by vrána dokázala mluvit, určitě by nám vyprávěla příběhy ze samého srdce tmy. Vrána, vykreslená v černobílém provedení, sedí na kmeni, jako strážkyně nočních tajemství. V pozadí jemně svítí měsíc, který zdůrazňuje atmosféru mysteriózního spojení mezi vránou a nočním světem. Toto triko není jen oblečením, je to umělecký výraz, který ohromí a fascinuje. Je skvělým dárkem pro ty, kteří se nebojí objevovat tajemství světa kolem nás a kteří ocení krásu přírody a mystérium noci. Dárek na narozeniny nebo Vánoce? To je to pravé místo pro toto triko. Je to dárek, který potěší nejen oči obdarované osoby, ale také její duši, a přinese do jejího života kousek tajemství a krásy. Ujistěte se, že vstoupíte do světa mystiky a nočního kouzlení tímto úžasným tričkem s vránou a měsícem.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek