Pánské tričko s úžasným potiskem leoparda - skvělý dárek na narozeniny

Produkt Pánské tričko s úžasným potiskem leoparda - skvělý dárek na narozeniny z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Tričko, které překypuje dravou elegancí a odvážnou dávkou divokosti. Pánské tričko s potiskem leoparda vás okamžitě přenese do srdce divočiny a dodá vašemu stylu divoký náboj. Označte svůj šatník novým pánským tričkem s potiskem leoparda - tohle je módní kousek, který dodá vašemu stylu špetku dravé elegance a divokosti. Realistický potisk leoparda na tomto tričku vás okamžitě přenese do srdce divočiny. Skvěle zachycuje každý detail této krásné šelmy, odvážně podtrhuje její nádhernou srst a vystihuje její přirozenou sílu. Toto tričko je vyjádřením vaší odvahy a sebevědomí. Když jej oblečete, budete vzbuzovat pozornost a získáte větší dávku sebevědomí. Je to ideální volba pro muže, kteří si troufají ukázat svou osobnost a vkus. Získejte tričko s potiskem leoparda a nechte svět vidět vaši divokou stránku. Buďte moderní, styloví a odvážní - toto tričko vás k tomu bezpochyby přivede.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek