Pánské tričko s vtipným nápisem Omlouvám se za vše, co jsem řekl...

Produkt Pánské tričko s vtipným nápisem Omlouvám se za vše, co jsem řekl... z kategorie pánská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Pokud máte smysl pro humor a jste připraveni přiznat se k některým nečekaným projevům, když vás přepadne žízeň, toto pánské triko je právě pro vás. Představujeme vám tričko s vtipným potiskem, který zní: "Omlouvám se za vše, co jsem řekl, když jsem měl žízeň (i za to, co ještě řeknu)". Toto triko je skvělým způsobem, jak vyjádřit svou schopnost sebehumoru a přijmout zodpovědnost za to, co se stalo, když vás napadla žízeň. Nápis na tričku je jasný a vtipný s omluvou za všechny neobvyklé, nesouvisející a někdy až absurdní věci, které byste mohli říct, když vás trápí žízeň (po pivu). Triko v sobě spojuje styl s humorem. Jeho nápaditý a vtipný výrok je jistým způsobem univerzální, protože jsme všichni zažili tu situaci, kdy nás přepadla nesnesitelná žízeň a náš mozek vytvořil neobvyklé myšlenky. Toto triko vám umožní výsměšně připomenout tyto momenty, čímž rozesměje nejen vás, ale také vaše okolí. Kromě svého humoristického přínosu je triko také skvělým oblečením pro různé příležitosti. Může sloužit jako vtipný kousek pro každodenní nošení nebo jako dárek pro vaše přátele a blízké, kteří si cení humoru a sebehumoru.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek