Pánské tričko s vtipným potiskem - Tep šipky

Produkt Pánské tričko s vtipným potiskem - Tep šipky z kategorie košile a topy od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 399 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Zažijte šipkovou vášeň a eleganci s naším pánským tričkem, které zdobí motiv tepu šipky. Toto tričko je nejenom módním prohlášením, ale také výrazem vaší oddanosti k tomuto vzrušujícímu a taktickému sportu. Design s motivem tepu šipky vytváří dynamický vizuální dojem, připomínající každý váš precizní hod.  Tričko je vyrobeno z kvalitního a pohodlného materiálu, který poskytuje maximální komfort během hry. Jeho střih je navržen tak, aby se přizpůsobil pohybu těla, což je klíčové pro šipky, kde přesnost a pohyblivost jdou ruku v ruce. Buďte středem pozornosti na šipkách i mimo ně s naším pánským tričkem s motivem tepu šipky. Objednejte si ho dnes a dejte najevo svou lásku k tomuto klasickému sportu, ať už jste na hřišti nebo ve sportovním baru s přáteli. S tímto tričkem budete vždy ve správném tempu!

Triko je k dostání v několika variantách. Pokud by jste chtěli jinou barvu trika nebo potisku, napište nám na email info@bezvatriko.cz.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek